niedziela, 27 listopada 2011

WANT CANDY? OR MAYBE CANDY CRYSTAL - KONKURS

Znacie już Candy Crystal? Jeśli jeszcze nie z pewnością pokochacie.
Błyszczące bransoletki, wykonane z eleganckich kryształów, stanowią niebanalne połączenie nowoczesności i luksusu. Słodkie kryształy w niepowtarzalny sposób mogą stać się Twoją luksusową i oryginalną ozdobą.
Przebieraj w cukierkowych barwach, lukrowanych odcieniach, pastelowych musach.
Każda z bransoletek jest opatrzona medalikiem z logo marki.
Poddaj się słodyczy rozpieszczenia dzięki bransoletkom Candy Crystal.

                                                                                                                                                                                                shoes DeeZee
 


Razem z Candy Crystal przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jedną z tych 3 ślicznych bransoletek : czarną, zieloną lub pomarańczową:)

To co musicie zrobić to :

1.Polubić profil Candy Crystal  na facebook'u  KLIK
2.Polubić profil What Anna Wears? na facebook'u KLIK
3.Zostawić komentarz pod tym postem zawierający imię nazwisko oraz adres e mail.
Zwycięzce wybierze oczywiście generator liczb
.
KONKURS TRWA DO : 5 grudnia do godz.23:59
Tak abyście miały piękny prezent na Mikołajki

 Generator liczb wylosował :
       Proszę o kontakt z adresami ;)

424 komentarze:

  1. Klaudia Topolska
    klaudia.t1@gmail.com


    ___;))))

    OdpowiedzUsuń
  2. pierwsza? ;0D Edyta Sekuła diaspro86@tlen.pl ahahah

    OdpowiedzUsuń
  3. Marta Wypych
    ewidentnaminimalistyczka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Paulina Juchnik@interia.pl


    MechanicalGirl@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. Sandra Lehmann
    lehmann.sandra05@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Manuela Rosołek
    manulcia@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  7. Kasia Kowalczyk
    kasiakowalczyk8@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  8. Martyna Dybińska
    m.dybinska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  9. Jagoda Pindakiewicz
    jagoda_pi@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  10. Ola Sawicka as.sawicka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  11. Anna Dźwigała
    aniadzwigala@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  12. katsrzynka.szysz@gmail.com
    Uwielbiam ta bizuterie:)

    OdpowiedzUsuń
  13. Dominika Chudzik
    domi.nika600@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Patrycja Mikolajczyk
    patrycja112@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  15. Patrycja Duda
    sephora1293@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  16. Patrycja Zacierka
    patinka95@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  17. Diana Rumierz
    Basia6661@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  18. Anna Bujnowska

    ania.nici@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  19. Ewa Gnatowska
    ewa9317@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  20. Anna Tecław
    symulantka@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  21. Kinga Stasiak

    fedi14-14@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  22. Daria Brudnicka
    dbrudnicka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  23. ewa słowik

    evaslowik@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. Kinga Grodzka
    kingagrodzka@wp.pl
    ;)

    OdpowiedzUsuń
  25. Nice!
    Zapraszam na moje aukcje:
    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9185666

    OdpowiedzUsuń
  26. Agnieszka Insińska
    agnieszkazg@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  27. Patrycja Mucha
    mrsbloodthirsty@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  28. Szanowna Pani blogierko!
    A gdzie ochrona danych osobowych? Dla marnych świecidełek ryzykować zalewem spamu? Innego sposobu nie ma?

    OdpowiedzUsuń
  29. Magdalena Lewańska
    magdalena.pakulska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  30. Karolina Łączkowska
    mucka94@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Monika Hałubek
    monikahalubek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  32. Ola Sadowska
    alexandra.sadowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  33. Anna Winogrodzka
    annawinogrodzka1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  34. Katarzyna Zrałek :))
    midnightsky@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  35. Dominika Kościółek
    donia127@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  36. Katarzyna Kuśta
    katarina455@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  37. Julka Walkowicz

    rapuncelam@gmail.com
    :)

    OdpowiedzUsuń
  38. Paulina Bartoś
    powellinka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  39. Karolina Stola
    karolina.stola@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  40. Katarzyna Figat

    figasia@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  41. Aneta Badzioch aneta.badzioch@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  42. Urszula Krawczyńska
    ulam20@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  43. Ula Zdanowicz ula.z@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  44. Marika Resztak
    marika1607@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  45. Agata Dąbrowska
    agata.dabrowska@yahoo.com

    OdpowiedzUsuń
  46. Jola Wierzbicka
    wierzbiki@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  47. Ewelina Tołoczko
    ewkalinka14@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  48. Henryk Tołoczko
    atrament@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  49. Justyna Tomczyk
    justyna.tomczyk1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  50. Monika Wachowicz
    mikaa23@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  51. Marta Pałuczak
    sunshine5589@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  52. Aneta Leśniewska-Daszkowska
    lesniewskafm@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  53. Grażyna Tołoczko
    grazzja@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  54. Joanna Białecka
    kabanos_25@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  55. Milena Lebiedowicz
    maaliinaa@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  56. paulina dudak
    pdudak@wp.pl
    czekam na mikołaka :-)

    OdpowiedzUsuń
  57. :))))))))))
    Czekam na Mikołaja :**

    OdpowiedzUsuń
  58. Magdalena Uzarewicz
    megi8629@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  59. Gosia Zdunek
    mzdunek@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  60. Weronika Musielak
    w-musielak1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  61. Katarzyna Dmowska
    katerine20@wp.pl
    :)

    OdpowiedzUsuń
  62. Kasia Łukasik
    mandyrynka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  63. Teresa Tołoczko
    fijacynta@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  64. Ania Pyrek
    anex2@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  65. Paula Kaleńczuk
    super_paula@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  66. Wanda Bąk
    wanda@agawa-meble.pl

    OdpowiedzUsuń
  67. Monika Kandefer
    monika_kandefer@yahoo.com

    OdpowiedzUsuń
  68. Natalia Nowosielska nn77@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  69. Renata Sieczkowska
    sieczkowskarenata@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  70. Daria Chmielińska
    ascolta@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  71. Kamila Met
    MetKamila1991@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  72. Wioletta Walecka violcik@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  73. Michał Pradoń
    michal_pradon@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  74. Anna Jędrzejewska
    jedrzejewska.ann@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  75. Kamila Zadrożna
    kamilazadrozna@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  76. Agnieszka Pinkiewicz
    pinqus@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  77. Joanna Stala
    joannamroz1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  78. Ewa Żarkowska
    ice_efka@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  79. Magdalena Motyka
    magdalenamotyka86@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  80. :) Marlena Mazurek :)
    oliwia662@wp.pl ***

    OdpowiedzUsuń
  81. Sylwia Czerwiec
    sylwiaczerwiec@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  82. Karolina Smulska
    smulson193@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  83. Katarzyna Majdzik
    kasiula9319@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  84. sylwia roehring
    sazia@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  85. Emilia Bojar
    emilka.bojar@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  86. sandra2604@interia.pl sandra tobiasz

    OdpowiedzUsuń
  87. Renata Daszkiewicz
    renia_super_cow@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  88. Martyna 'Ara' Jaworska
    martyna.jaworska@op.pl

    ;)

    OdpowiedzUsuń
  89. Magdalena Jasionek
    magdajasionek1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  90. Jagoda Kaliniak
    lovexhate94@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  91. Natalia Pituła
    nataliap2103@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  92. Renata Murawiecka
    smutas1@poczta.onet.pl

    :)

    OdpowiedzUsuń
  93. Martyna Skura
    skura.martyna@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  94. Marta Franieczek
    martaff@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  95. Izabela Wargin
    izabela.wargin@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  96. Kasia Ulaszek

    zakochanawariatka18@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  97. Natalia Remus

    natalia1502@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  98. Katarzyna Maniszewska
    kamman91@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  99. Magdalena Wilczyńska
    magdalenaw123@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  100. Paulina Nowakowska
    pola999@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  101. Magdalena Kozerak
    madzia070490@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  102. Agnieszka Krzywoń
    agnieszka_krzywon@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  103. Agata Bohatkiewicz
    agatabohatkiewicz@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  104. Ola Karczmarska
    walderdbeere@wp.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  105. Natalia Probierz
    tasshha@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  106. Ewa Słubik
    ewa.slubik@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  107. Daria Zwolińska
    thehajnowka@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  108. Ewelina Tołoczko
    ewkalinka14@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  109. Edyta Tołoczko
    15edytaa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  110. Grażyna Tołoczko
    grazzja@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  111. Teresa Tołoczko
    fijacynta@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  112. Henryk Tołoczko
    atrament@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  113. hejjj ja tes je chce aleksandra_bartoszek@yahoo.co.uk imie i nazw jak w mailu, plis let me win this time :D xxxx

    OdpowiedzUsuń
  114. Daria Maluk
    dmaluk@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  115. Natalia Mol
    nejticaramel@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  116. nie pierwsza ale i nie ostatnia!! Ania, trafiłam!! :)

    Weronika Maria Norbert
    weronikanorbert@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  117. Ania Człogowska

    anka946@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  118. Krystyna Baryga


    k-baryga@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  119. Dorota Aleksanderek

    dorotka_4ever@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  120. Grażyna Janasz-Doniec
    gjd1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  121. Magda Turkel
    bo.ja.to@wp.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  122. Agata Majewska
    wyrocznia0000@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  123. JOANNA SKRZYPCZAK
    yoyana88@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  124. Jessica Preyss
    jessica.preyss@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  125. Kowalczyk Jolanta
    jolanta.kowalczyk13@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  126. Ewelina Tołoczko
    ewkalinka14@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  127. Ewa Wojtczuk
    ewcia9415interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  128. Maja Włodek
    maja1313@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  129. Joanna Tołwińska
    joanna.tolwinska@gmail.com
    cudowne!:)

    OdpowiedzUsuń
  130. Katarzyna Data
    datakatarzyna@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  131. Karolina Karbowiak
    karolina123451@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  132. Monika Długosz
    molkaDD@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  133. Marita Kocoń
    koconmarita@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  134. Klaudia Napierała
    klaudianapierala@vp.pl

    k.

    OdpowiedzUsuń
  135. Anna Mielczarek
    ann.mie@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  136. Justyna Breske
    jbreske@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  137. Karolina Nitka
    karolina.nitka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  138. Ewelina Tołoczko
    ewkalinka14@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  139. Edyta Tołoczko
    15edytaa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  140. Grażyna Tołoczko
    grazzja@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  141. Aleksandra Mierzyńska
    ola_wb@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  142. Sylwia Bramowicz
    sylwia.bramowicz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  143. Anna Demidowicz
    anna.demidowicz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  144. Katarzyna Kwaśniewska
    kwasniewska_katarzyna@yahoo.pl

    OdpowiedzUsuń
  145. Anna Zychowicz
    najmlodsza@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  146. Justyna Zając j_zajc@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  147. Aleksandra Reszka
    areszka11@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  148. Iwona Bielicka i.bielicka@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  149. Paulina Chuda
    escape170@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  150. Ania Klisz
    anusia12346@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  151. Joanna Zimoń
    azetka1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  152. Justyna Perkowska
    justynaper@o2.pl


    <3

    OdpowiedzUsuń
  153. Justyna Frączek
    justa8400@wp.pl

    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  154. Na prezent to całkiem niezły pomysł.
    Grzegorz Wolan
    james.revan(at)yahoo.pl

    OdpowiedzUsuń
  155. Renata Górniak
    renata_gorniak@mailplus.pl

    OdpowiedzUsuń
  156. Aneta Gęstwa
    anetag@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  157. Ewelina Szcześniak
    ewelszczes@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  158. bomis13@o2.pl

    milena paciorak

    pozdrawiam ciepło:)

    OdpowiedzUsuń
  159. NATALIA KILKOWSKA

    nataliakilkowska@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  160. Kasia Szafran

    platynka6@hotmail.com

    OdpowiedzUsuń
  161. Cezary Grochala
    ensanawbur@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  162. Dominika Bober

    dominika599@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  163. Monika Łobanowska
    monikalobanowska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  164. Paulina Paszejko
    aluap02@yahoo.pl

    OdpowiedzUsuń
  165. Aleksandra Płóciennik
    amplociennik@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  166. Natalia Wiśniewska
    nafi12@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  167. Joanna Chodorowska
    asiaka01@gmail.com
    megafajne te bransoletki

    OdpowiedzUsuń
  168. Małecka Monika
    monia997@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  169. Marta Szczerbowska
    marttoolla@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  170. Ilona Cygan
    ilonacygan93@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  171. Agnieszka Grzegórska
    agniecha921@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  172. Magda Brandys
    magbrandy@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  173. Robert Stawski
    r.stawski@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  174. Ewelina Tołoczko
    ewkalinka14@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  175. Karolina Śmiarowska
    jasyr@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  176. Magdalena Łada
    magdalena.lada@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  177. Weronika Marlica
    wero96@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  178. kocham te cukierki!
    Kamila Lazurska
    kamilalazurska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  179. Sylwia Ryniewicz
    sylwia.ryniewicz@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  180. magda2601@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  181. Marta Folwarczyk
    marfol07@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  182. Paulina Wojtaczka
    czarnula_87@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  183. Iwona Kowalska
    ikowalska24@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  184. Monika Marlicka
    monia171190@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  185. Marta Rączka
    nnniuniek@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  186. Ewelina Paca
    ewelinapindara@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  187. Ola Kubiak
    olakubiak@gmail.com
    :))

    OdpowiedzUsuń
  188. Emilia Wronka emwronka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  189. Weronika Nabiałek
    nabialek.weronika@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  190. Agata Gienieczko
    agatagie88@wp.pl

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...